Home

sekundární dveře Márnice turnaj šachy bezměrov výsledky Pata instruktor Nemorálnost

Turnaj O pohár města Světlá nad Sázavou vyhrál mezinárodní velmistr -  Havlíčkobrodský deník
Turnaj O pohár města Světlá nad Sázavou vyhrál mezinárodní velmistr - Havlíčkobrodský deník

2017 Únor

Výsledky šachového turnaje studentů a zaměstnanců VŠE – rektorský sportovní  den – Fakulta financí a účetnictví – Vysoká škola ekonomická v Praze
Výsledky šachového turnaje studentů a zaměstnanců VŠE – rektorský sportovní den – Fakulta financí a účetnictví – Vysoká škola ekonomická v Praze

Ve Vinoři se to bude rojit střelci, koňmi i věžemi: Šachový turnaj je  otevřený všem | Blesk.cz
Ve Vinoři se to bude rojit střelci, koňmi i věžemi: Šachový turnaj je otevřený všem | Blesk.cz

Šachový kroužek Přerov Velká Dlážka

Naši na šachových turnajích | Šachový klub SLAVIA Kroměříž

OPEN PODZIMNÍ BRNO 23.10.2021 ŠACHOVÝ TURNAJ PRO DĚTI | Jihomoravský šachový  svaz
OPEN PODZIMNÍ BRNO 23.10.2021 ŠACHOVÝ TURNAJ PRO DĚTI | Jihomoravský šachový svaz

Skončil největší šachový turnaj v Česku. Jaké je zahrát si proti  profesoinálnímu hráči? | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skončil největší šachový turnaj v Česku. Jaké je zahrát si proti profesoinálnímu hráči? | iROZHLAS - spolehlivé zprávy