Home

maximum Monumentální ony chamonix světový pohár v lezení Mart Dohlížet Quagga

Světový pohár ve sportovním lezení předčasně skončil, nebude ani závod v  Soulu - iDNES.cz
Světový pohár ve sportovním lezení předčasně skončil, nebude ani závod v Soulu - iDNES.cz

Ondru zlákala atmosféra v Chamonix, skok na závěrečný chyt ho překvapil -  iDNES.cz
Ondru zlákala atmosféra v Chamonix, skok na závěrečný chyt ho překvapil - iDNES.cz

Světový pohár v lezení na obtížnost a rychlost v Chamonix - Český  horolezecký svaz - ČHS
Světový pohár v lezení na obtížnost a rychlost v Chamonix - Český horolezecký svaz - ČHS

Ondra začal Světový pohár v lezení na obtížnost výhrou v Chamonix – ČT  sport – Česká televize
Ondra začal Světový pohár v lezení na obtížnost výhrou v Chamonix – ČT sport – Česká televize

Světový pohár IFSC v Soulu: Grossmanová a Fujii

Adam Ondra přiváží zlato ze Světového poháru v lezení na obtížnost v  Chamonix 2019 - Český horolezecký svaz - ČHS
Adam Ondra přiváží zlato ze Světového poháru v lezení na obtížnost v Chamonix 2019 - Český horolezecký svaz - ČHS

Lezec Ondra opět na scéně, v Chamonix vyhrál kvalifikaci | Týden.cz

Česko přivítá velký závod lezců. Je to motivace, těší se domácí hvězda  Ondra - Aktuálně.cz
Česko přivítá velký závod lezců. Je to motivace, těší se domácí hvězda Ondra - Aktuálně.cz

Lezec Ondra se vrátil po zdravotní pauze vítězně, ovládl závod Světového  poháru v Chamonix | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lezec Ondra se vrátil po zdravotní pauze vítězně, ovládl závod Světového poháru v Chamonix | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Stráník vylezl třetí místo na Světovém poháru v Chamonix - Horydoly.cz -  Outdoor Generation
Stráník vylezl třetí místo na Světovém poháru v Chamonix - Horydoly.cz - Outdoor Generation

Lezec Ondra se po roce vrátil do Světového poháru vítězstvím. V Chamonix  vyhrál lezení na obtížnost | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lezec Ondra se po roce vrátil do Světového poháru vítězstvím. V Chamonix vyhrál lezení na obtížnost | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP v lezení na obtížnost – Chamonix 2017 - Český horolezecký svaz - ČHS

Sportovní lezení | 🇫🇷 **SVĚTOVÝ POHÁR CHAMONIX** 🇫🇷 | Facebook

Adam Ondra vítězem světového poháru v lezení na obtížnost v Chamonix |  Lidé&Hory
Adam Ondra vítězem světového poháru v lezení na obtížnost v Chamonix | Lidé&Hory

Světový pohár v boulderingu Brno 2007

Lezec Ondra vyhrál závod Světového poháru v Číně, v lezení na obtížnost  zůstává neporažený | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lezec Ondra vyhrál závod Světového poháru v Číně, v lezení na obtížnost zůstává neporažený | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár v Chamonix: Hroza stříbrný, Ondra nepostoupil

ISFC Climbing WC Prague 2023 / 2.-4.6.2023 | TicketLIVE - Naživo je to  nejlepší