Home

Zřídka Důležitost kombinace běh na lyžích příběhy Absay zklidni se próza

Parádní návrat po porodu. Jak si běžkařka Razýmová užívá jako matka  závodění? | Český olympijský tým
Parádní návrat po porodu. Jak si běžkařka Razýmová užívá jako matka závodění? | Český olympijský tým

MS U23/juniorů: Půbalová útočila v distanci na nejlepší dvacítku | Běžecké  lyžování
MS U23/juniorů: Půbalová útočila v distanci na nejlepší dvacítku | Běžecké lyžování

Češi mají běžky v oblibě. Za výbavu zaplatí průměrně 8 tisíc korun - All 4  fun
Češi mají běžky v oblibě. Za výbavu zaplatí průměrně 8 tisíc korun - All 4 fun

Vasův běh: Jaký je původ legendárního lyžařského závodu | 100+1 zahraniční  zajímavost
Vasův běh: Jaký je původ legendárního lyžařského závodu | 100+1 zahraniční zajímavost

Běh na lyžích - Aktivní pohyb a příroda

Slovaňáci řádili v Českém poháru v Jablonci. Urvali čtyři cenné kovy -  Sokolovský deník
Slovaňáci řádili v Českém poháru v Jablonci. Urvali čtyři cenné kovy - Sokolovský deník

NORDIC 55 - prosinec/leden 2020/21 by SNOW media - Issuu

Výsledky sprintu na MS v klasickém lyžování: Novák historicky čtvrtý |  iSport.cz
Výsledky sprintu na MS v klasickém lyžování: Novák historicky čtvrtý | iSport.cz

Jizerská 50 – na lyžích bez lyže - Závody - Články o běžeckém lyžování -  Běžky.net
Jizerská 50 – na lyžích bez lyže - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Ne každý dokáže vstát ve tři ráno s tím, že pojede 90 kilometrů na lyžích -  Nymburský deník
Ne každý dokáže vstát ve tři ráno s tím, že pojede 90 kilometrů na lyžích - Nymburský deník

ČASOPIS NORDIC: PŘÍBĚH DVOU LYŽAŘŮ, KTEŘÍ Z NIČEHO VYTVOŘILI ZNAČKU  BĚŽECKÝCH HOLÍ - HAAKONSPORT
ČASOPIS NORDIC: PŘÍBĚH DVOU LYŽAŘŮ, KTEŘÍ Z NIČEHO VYTVOŘILI ZNAČKU BĚŽECKÝCH HOLÍ - HAAKONSPORT

Trenér byl nemilosrdný a psychicky nás týral, vzpomíná slavná lyžařka -  iDNES.cz
Trenér byl nemilosrdný a psychicky nás týral, vzpomíná slavná lyžařka - iDNES.cz

Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou - Libor Soumar,Emil  Bolek,Ján Ilavský | Knihy Dobrovský
Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou - Libor Soumar,Emil Bolek,Ján Ilavský | Knihy Dobrovský

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Příběhy z Liberce: Česká naděje z běžecké stopy vzhlíží ke studiu  architektury - Sport.cz
Příběhy z Liberce: Česká naděje z běžecké stopy vzhlíží ke studiu architektury - Sport.cz

Tři drsné příběhy slavných závodů na běžkách - Estate.cz

OBRAZEM: Emoce při Krkonošské 70. Legendární závod přinesl dřinu i radost -  Deník.cz
OBRAZEM: Emoce při Krkonošské 70. Legendární závod přinesl dřinu i radost - Deník.cz

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Veterán Řezáč byl devatenáctý v dálkovém běhu Aarefjällsloppet - iDNES.cz

Běh na lyžích - Libor Soumar, Emil Bolek od 127 Kč - Zboží

V 11 letech zkusila běžky a už ji nepustily. Pro Kateřinu Janatovou je při  sportu důležitá i parta | Hradec Králové
V 11 letech zkusila běžky a už ji nepustily. Pro Kateřinu Janatovou je při sportu důležitá i parta | Hradec Králové

Niskanenová byla ve druhé etapě Tour de Ski nejrychlejší, Češky byly bodům  blízko. Novák dojel třiadvacátý – ČT sport – Česká televize
Niskanenová byla ve druhé etapě Tour de Ski nejrychlejší, Češky byly bodům blízko. Novák dojel třiadvacátý – ČT sport – Česká televize