Carlsen ovládl další šampionát. Po rapid šachu si podmanil i MS v bleskovém  šachu - iDNES.cz
Carlsen ovládl další šampionát. Po rapid šachu si podmanil i MS v bleskovém šachu - iDNES.cz

Soutěže družstev dospělých - Šachový klub 64 Plzeň

Šachový turnaj v Praze vyhrál šestnáctiletý Íránec Fírúzdža - iDNES.cz

Mistrovství ČR - 2. stránka - Šachový klub 64 Plzeň

STK – Rozpisy lig « Šachový svaz České republiky

Šachy: Poslední duely první ligy minulostí, Jičín na extraligu nedosáhl -  Jičínský deník
Šachy: Poslední duely první ligy minulostí, Jičín na extraligu nedosáhl - Jičínský deník

Šachy -1.liga-západ, 1.-6.kolo.pohledem Pepy Bednaříka a Peti Piska,  podpora Českého šach. svazu. - YouTube
Šachy -1.liga-západ, 1.-6.kolo.pohledem Pepy Bednaříka a Peti Piska, podpora Českého šach. svazu. - YouTube

Prvovolič v Berlíně – šachy.cz

Místo partie popíjel český šachový šampion při mistrovství Evropy v baru -  Ruik
Místo partie popíjel český šachový šampion při mistrovství Evropy v baru - Ruik

Šachisté Nového Boru vyhráli Evropský klubový pohár, slaví po devíti letech  - iDNES.cz
Šachisté Nového Boru vyhráli Evropský klubový pohár, slaví po devíti letech - iDNES.cz

Vlašimští šachisté hrají on-line turnaj, páté kolo se hraje už v sobotu -  Benešovský deník
Vlašimští šachisté hrají on-line turnaj, páté kolo se hraje už v sobotu - Benešovský deník

šachový klub ŠK Český Brod – Turnaje

Employment
Employment

2. liga 2021/2022 – 11. kolo – Krajský šachový svaz Vysočina

Šéfem šachové federace FIDE zůstal Rus Dvorkovič, ve volbách porazil  Ukrajince - Sport.cz
Šéfem šachové federace FIDE zůstal Rus Dvorkovič, ve volbách porazil Ukrajince - Sport.cz

🧿Šachy duelovky » online hra proti počítači | PlayArena.cz

Šachový klub Sokol Vyšehrad – 2. stránka – Život není jen černý nebo bílý

Listopadový Newsletter pro členy ŠSČR « Šachový svaz České republiky

2. ročník šachového turnaje Open Letní Brno očima Jaroslava Bureše |  Jihomoravský šachový svaz
2. ročník šachového turnaje Open Letní Brno očima Jaroslava Bureše | Jihomoravský šachový svaz

Olomoucké šachové léto 2022 – druhá tisková zpráva | Olomoucký šachový  informační portál
Olomoucké šachové léto 2022 – druhá tisková zpráva | Olomoucký šachový informační portál

Praha 7 myslí i na „líné” sportovce. Kobzovy šachové stolky jsou už i na  Letné | Blesk.cz
Praha 7 myslí i na „líné” sportovce. Kobzovy šachové stolky jsou už i na Letné | Blesk.cz