Home

spojit ctižádost život petr novák běh na lyžích Sourozenci nula hlavní

Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl -  Seznam Zprávy
Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl - Seznam Zprávy

Stíhačku ve Val Müstair ovládli Norové. Novák dojel osmý, Janatová třináctá  – ČT sport – Česká televize
Stíhačku ve Val Müstair ovládli Norové. Novák dojel osmý, Janatová třináctá – ČT sport – Česká televize

Novák doběhl na mistrovství světa v závodě volnou technikou dvanáctý,  sdruženáři se vešli do desítky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák doběhl na mistrovství světa v závodě volnou technikou dvanáctý, sdruženáři se vešli do desítky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

S olympiádou jsem v letošním programu nepočítal, ale je to jako sen,“ říká  dálkový běžec na lyžích Petr Novák | Běžecké lyžování
S olympiádou jsem v letošním programu nepočítal, ale je to jako sen,“ říká dálkový běžec na lyžích Petr Novák | Běžecké lyžování

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák  maximalizovat Sklep záchranná služba
Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák maximalizovat Sklep záchranná služba

O nás :: Lyžařský klub Slovan Karlovy Vary

Běžec na lyžích Novák získal na mistrovství světa do 23 let stříbro, lepší  byl jen Francouz Lapierra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák získal na mistrovství světa do 23 let stříbro, lepší byl jen Francouz Lapierra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vasův běh pro Dahla a Norgrenovou, Novák na 9. místě - Závody - Články o  běžeckém lyžování - Běžky.net
Vasův běh pro Dahla a Norgrenovou, Novák na 9. místě - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Tým, lyže, série. Novák změnil vše. Co bude dál? - iDNES.cz

Petr Novák získal pro Česko stříbro | iSport.cz

Mistrovství světa: Novák bere z královské trati 24. místo. Knop byl na  padesátce klasicky 41., Fellner 48. | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Novák bere z královské trati 24. místo. Knop byl na padesátce klasicky 41., Fellner 48. | Běžecké lyžování

Běh na lyžích – Wikipedie

Michal Novák: Mr. Computer a česká kometa. Bauerův nástupce vyvíjí lyže |  iSport.cz
Michal Novák: Mr. Computer a česká kometa. Bauerův nástupce vyvíjí lyže | iSport.cz

Niskanenová byla ve druhé etapě Tour de Ski nejrychlejší, Češky byly bodům  blízko. Novák dojel třiadvacátý – ČT sport – Česká televize
Niskanenová byla ve druhé etapě Tour de Ski nejrychlejší, Češky byly bodům blízko. Novák dojel třiadvacátý – ČT sport – Česká televize

Lyžařský úspěch před Soči. Novák jako první Čech vyhrál Dolomitenlauf |  iSport.cz
Lyžařský úspěch před Soči. Novák jako první Čech vyhrál Dolomitenlauf | iSport.cz

ZOH 2022 | Olympijský maraton běžců na lyžích byl kvůli větru a mrazu  zkrácen na 30 km, Novák nenastoupí - Sport.cz
ZOH 2022 | Olympijský maraton běžců na lyžích byl kvůli větru a mrazu zkrácen na 30 km, Novák nenastoupí - Sport.cz

Petr Novák, běh na lyžích - Aktuálně.cz

Krušné hory pohltila Novákomanie - Karlovarský deník

Dálkový běh na lyžích Birkebeiner byl kvůli silnému větru zrušen, teprve  podruhé v historii - Sport.cz
Dálkový běh na lyžích Birkebeiner byl kvůli silnému větru zrušen, teprve podruhé v historii - Sport.cz