Home

plamen jednoduše By měl běžkyně na lyžích ve skiatlonu Špatný faktor Ukázat ti Poskytnout

ZOH 2022 | Johaugová si podmanila skiatlon, v Pekingu slavila zlato jako  první - iDNES.cz
ZOH 2022 | Johaugová si podmanila skiatlon, v Pekingu slavila zlato jako první - iDNES.cz

Nováková byla na úvod ZOH 28. ve skiatlonu. Dnešek byl o vůli, říká |  Běžecké lyžování
Nováková byla na úvod ZOH 28. ve skiatlonu. Dnešek byl o vůli, říká | Běžecké lyžování

Tyden.cz | Norka nemá konkurenci. Při skiatlonu všem ujela o parník

Marit Björgenová získala ve skiatlonu rekordní 15. zlatou medaili z MS |  iSport.cz
Marit Björgenová získala ve skiatlonu rekordní 15. zlatou medaili z MS | iSport.cz

Kateřina Razýmová – Wikipedie

Johaugová ve skiatlonu deklasovala svět, Röthe vyhrál v těsném finiši -  iDNES.cz
Johaugová ve skiatlonu deklasovala svět, Röthe vyhrál v těsném finiši - iDNES.cz

Životní maximum. Razýmová vstoupila do MS v Planici třináctým místem ve  skiatlonu | Livesport.cz
Životní maximum. Razýmová vstoupila do MS v Planici třináctým místem ve skiatlonu | Livesport.cz

Havlíčková byla na MSJ kousek od medaile i ve skiatlonu. Tentokrát skončila  pátá | Běžecké lyžování
Havlíčková byla na MSJ kousek od medaile i ve skiatlonu. Tentokrát skončila pátá | Běžecké lyžování

Razýmová skončila na MS 13. ve skiatlonu, vyhrála Švédka Anderssonová |  ČeskéNoviny.cz
Razýmová skončila na MS 13. ve skiatlonu, vyhrála Švédka Anderssonová | ČeskéNoviny.cz

Kateřina Neumannová | Cestovatelské středy v NM

Skiatlonu na MS vládly Švédky. Titul má Anderssonová, Razýmová byla  třináctá - iDNES.cz
Skiatlonu na MS vládly Švédky. Titul má Anderssonová, Razýmová byla třináctá - iDNES.cz

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Sportovní listy | Eva Vrabcová Nývltová zajela svůj nejlepší výsledek na  mistrovství světa. Ve skiatlonu dojela desátá
Sportovní listy | Eva Vrabcová Nývltová zajela svůj nejlepší výsledek na mistrovství světa. Ve skiatlonu dojela desátá

Anorexie? Ne, říká Vrabcová-Nývltová a vyhlíží návrat do stopy i Rio -  iDNES.cz
Anorexie? Ne, říká Vrabcová-Nývltová a vyhlíží návrat do stopy i Rio - iDNES.cz

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Medaile zase těsně unikla. Běžkyně na lyžích Havlíčková skončila na MS  juniorů pátá ve skiatlonu - Aktuálně.cz
Medaile zase těsně unikla. Běžkyně na lyžích Havlíčková skončila na MS juniorů pátá ve skiatlonu - Aktuálně.cz

Lyžařka Petra Nováková si ve skiatlonu v Lillehammeru vyjela životní šesté  místo - Karlovarský deník
Lyžařka Petra Nováková si ve skiatlonu v Lillehammeru vyjela životní šesté místo - Karlovarský deník

OH Peking 2022: České běžkyně se při skiatlonu probojovaly do nejlepší  třicítky | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: České běžkyně se při skiatlonu probojovaly do nejlepší třicítky | Běžecké lyžování

Razýmová skončila na MS třináctá ve skiatlonu, vyhrála Švédka Anderssonová  - Sport.cz
Razýmová skončila na MS třináctá ve skiatlonu, vyhrála Švédka Anderssonová - Sport.cz

Björgenová zase kralovala, Bauer ve skiatlonu šestý - Deník.cz

Razýmová si na mistrovství světa dojela pro nejlepší výsledek, ve skiatlonu  byla čtrnáctá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Razýmová si na mistrovství světa dojela pro nejlepší výsledek, ve skiatlonu byla čtrnáctá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy